74 Görüntülenme
Nereden Nereye 2017 izle
3.2 IMDB Puanı

Nereden Nereye 2017 izle

(A Night in Bodrum)
Yönetmen
Senaryo Selim Çiprut
Nereden Nereye (2017) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Nereden Nereye Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Nereden Nereye, 2017 yılında Murat Onbul tarafından çekilmiş bir Türk komedi filmidir. Film, Bodrum'da yaşayan ve oyuncu olmak isteyen Ejder Kalender'in hikayesini anlatıyor.

Ejder, 25 yaşında bir genç adamdır. En büyük hayali oyuncu olmak olan Ejder, Bodrum'da bir kablolu TV bayisinde teknik servis elemanı olarak çalışmaktadır.

Bir gün, gazetede gördüğü haber Ejder'in aklına müthiş bir fikir getirir. Türkiye'nin en popüler yapımcısı Barış Savaş ve ünlü oyuncu Metin Leylek, Bodrum'daki yazlıklarına tatile gelecektir.

Ejder, bu fırsatı kaçırmamak için bir plan yapar. Barış Savaş ve Metin Leylek'in yazlığına bir gece vakti giderek kendini gösterip ilerisi için bir rol kapmayı amaçlar.

Ejder'in planı başarılı olur ve Barış Savaş, Ejder'in oyunculuk yeteneğine hayran kalır. Ejder, Barış Savaş'ın yapım şirketinde stajyer olarak işe başlar.

Ejder, staj sırasında birçok zorlukla karşılaşır. Ancak, azmi ve kararlılığı sayesinde sonunda hayalini gerçekleştirir ve bir dizi oyuncu olur.

Nereden Nereye, komedi türünde bir film olmasına rağmen, bazı önemli mesajlar da veriyor. Film, hayallerinin peşinden gitmenin önemini ve azmin her şeyi başarabileceğini gösteriyor.