139 Görüntülenme
Niyazi Gül Dörtnala Full HD izle
4.5 IMDB Puanı

Niyazi Gül Dörtnala Full HD izle

(Niyazi Gül Dörtnala)
Yönetmen
Senaryo Cihan Ceylan, Ata Demirer, Ögünç Ersöz
Niyazi Gül Dörtnala (2015) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Niyazi Gül Dörtnala Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Niyazi Gül Dörtnala, 2015 yılında gösterime giren, Ata Demirer'in başrolünde yer aldığı bir komedi filmidir. Filmin yönetmenliğini Murat Şeker üstlenmiştir.

Filmde, Niyazi Gül isimli bir veteriner hekim, dededen kalma mucizevi bir formül üzerinde çalışmaktadır. Bu formül, hayvanlara güç ve enerji vermektedir. Niyazi, formülün eksik maddesini bulmak için çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da üniversitede dersler vermektedir.

Niyazi'nin hayatı, Sultan ve Rıza isimli iki aşıktan oluşan bir çiftin atlarını yarıştırmaya karar vermesiyle değişir. Sultan ve Rıza, Niyazi'nin formülünü duyunca, ondan yardım istemeye karar verirler.

Niyazi, çiftin atlarına formülü uygulamaya karar verir. Ancak işler beklendiği gibi gitmez ve atlar birbirine karışır. Niyazi, formülün eksik maddesini bulmak için Sultan ve Rıza'nın atlarını bir araya getirmeye çalışırken, birbirinden komik maceralar yaşar.