63 Görüntülenme
Nuh’un Gemisi Cudi’de 2 izle

Nuh’un Gemisi Cudi’de 2 izle

(Nuh'un Gemisi Cudi'de 2)
Yönetmen
Senaryo Bülent Durgun, Bülent Durgun, Ahmet Tumba
Nuh'un Gemisi Cudi'de (2022) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Nuh'un Gemisi Cudi'de Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Amerikalı profesör Robert, Nuh'un gemisinin Cudi Dağı'nda olduğuna dair bir teori geliştirir. Bu teoriyi kanıtlamak için Şırnak'a gelir ve asistanı arkeolog Mary ile birlikte araştırma yapmaya başlar.

Robert ve Mary, Cudi Dağı'nda yaptıkları araştırmalarda, Nuh'un gemisinin kalıntılarına dair bazı bulgulara ulaşırlar. Ancak bu bulgular, onların teorilerini kanıtlamaya yetmez.

Bu sırada, Şırnak'ta belediye seçimleri yaklaşmaktadır. Seçimlere katılmak isteyen Selo, Robert ve Mary'nin araştırmalarını kullanarak, Cudi Dağı'nda bir turizm cenneti yaratmak için bir plan yapar.

Selo'nun planı, Robert ve Mary'nin araştırmalarını tehlikeye atar. Robert ve Mary, Selo'nun planını engellemek ve Nuh'un gemisinin kalıntılarını korumak için mücadele etmek zorunda kalırlar.

Nuh'un Gemisi Cudi'de, fantastik türünde bir filmdir. Film, heyecanlı ve sürükleyici bir hikaye sunuyor. Filmin başrollerinde Emre Kınay, Selin Demiratar, Ayşegül Günay ve Hüseyin Avni Danyal'ın başarılı performansları öne çıkıyor.

Film, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Filmin, görsel efektleri, oyunculukları ve hikayesi övgüyle karşılandı.