34 Görüntülenme
BETOFFICE 100 TL Deneme Bonusu Al ! Banka Gibi Site! Yılların Güvencesi ile Limitsiz Çekim İmkanı!
7.3 IMDB Puanı

Salak ile Avanak HD Film izle

(Dumb and Dumber)
Kategori
Senaryo Peter Farrelly, Bennett Yellin, Bobby Farrelly
Ödüller 5 ödül & 3 Adaylık.
Salak ile Avanak (1994) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Salak ile Avanak Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐
Salak ile Avanak, 1994 yapımı bir Amerikan komedi filmidir. Peter Farrelly ve Bobby Farrelly tarafından yönetilen ve yazdığı film, Jim Carrey ve Jeff Daniels'in başrollerini paylaştığı bir yol filmidir.

Filmde, Rhode Island'da yaşayan iki iyi kalpli ama aptal arkadaş olan Lloyd Christmas ve Harry Dunne'un hikayesi anlatılıyor. Lloyd, havaalanında tanıştığı zengin ve güzel bir kadın olan Mary Swanson'a aşık olur. Mary, kocasını kaçıran haydutlardan kaçmak için çantasını bir yerde bırakmıştır ve Lloyd, çantayı Mary'ye ulaştırmak için bir yolculuğa çıkar. Harry, Lloyd'a eşlik eder.

Yolculukları boyunca, Lloyd ve Harry, çeşitli komik ve tehlikeli durumlarla karşı karşıya kalırlar. Polis tarafından yakalanırlar, haydutlar tarafından saldırıya uğrarlar ve hatta bir ayı tarafından kovalanırlar. Ancak, her zaman birbirlerine yardım ederek ve birbirlerinin saçma sapan fikirlerine inanarak, sonunda Mary'ye ve çantasına ulaşmayı başarırlar.