77 Görüntülenme
Sen Benim Her Şeyimsin Yerli Film izle
6.2 IMDB Puanı

Sen Benim Her Şeyimsin Yerli Film izle

(Sen Benim HerSeyimsin)
Yönetmen
Senaryo Guillermo Ríos, Leticia López Margalli, Eugenio Derbez
Sen Benim Her Şeyimsin (2016) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Sen Benim Her Şeyimsin Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Sen Benim Her Şeyimsin, 2016 yılında Tolga Örnek tarafından çekilmiş bir Türk komedi filmidir. Film, Çıralı'da yaşayan Sedat'ın, eski bir ilişkisinden olan kızı Aslı'yı kucağında bulduğu gün hayatının değişmesini anlatıyor.

Sedat, küçük yaşta babasını kaybetmiş ve babasının ona öğrettiği en önemli dersi, "korkunun gözünün içine bakmadığın sürece onu yenemezsin" mottosunu beynine kazımıştır. Ancak, Sedat, bu dersi hiçbir zaman tutamamış, yüzeysel ve gündelik ilişkilerle ömrünü geçirmiştir.

Bir gün, Sedat'ın karşısına eski bir sevgilisi çıkar ve Sedat'ın babasının kızı olduğunu iddia eden bir kız çocuğu bırakır. Sedat, kızı kabul etmek istemese de, Aslı'nın varlığı onun hayatını tamamen değiştirir.

Sedat, kızı için adeta bir hayal dünyası kurar ve ona bakabilmek için hayattaki korkularıyla yüzleşmesi gerekecektir.

Film, baba-kız ilişkisini ve aile olmanın anlamını sıcak ve samimi bir dille anlatıyor. Filmin başrollerinde Tolga Çevik, Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt yer alıyor.