43 Görüntülenme
BETOFFICE 100 TL Deneme Bonusu Al ! Banka Gibi Site! Yılların Güvencesi ile Limitsiz Çekim İmkanı!
6.8 IMDB Puanı

Tesadüf Türkçe Dublaj 1080p izle

(Serendipity)
Yönetmen
Senaryo Marc Klein
Tesadüf (2001) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Tesadüf Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐
Serendipity, 2001 yapımı bir Amerikan romantik komedi filmidir. Film, New York'ta yaşayan iki yabancının, bir mağazada karşılaşmasını ve birbirleriyle tanışmak için bir şans oyunu oynamalarını konu alıyor.

Sara Thomas (Kate Beckinsale), bir kitapçıda çalışan genç bir kadındır. Jonathan Trager (John Cusack), bir reklam ajansında çalışan genç bir adamdır. İkisi, bir mağazada karşılaşırlar ve birbirlerinden hoşlanırlar. Ancak, ikisi de evlilik konusunda kararsızdır ve birbirleriyle tanışmak için bir şans oyunu oynamaya karar verirler.

Sara, telefon numarasını bir kitaba yazar ve kitabı rastgele bir kitapçıya gönderir. Jonathan ise, telefon numarasını beş dolarlık bir banknota yazar ve bir sokak satıcısına verir. Eğer kader onları tekrar bir araya getirmek isterse, kitap Jonathan'ı, para da Sara'yı bulacaktır.

Film, Sara ve Jonathan'ın, bu şans oyununun sonucunda birbirlerini bulmak için yaşadıkları maceraları konu alıyor. İkisi de, birbirlerini bulmak için farklı şehirlere ve ülkelere seyahat ederler. Ancak, kader her seferinde onları bir araya getirir.