75 Görüntülenme
Yok Artık 2015 izle
5.8 IMDB Puanı

Yok Artık 2015 izle

(Yok Artik)
Yönetmen
Senaryo Serkan Altunigne
Yok Artık (2015) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Yok Artık Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Yok Artık!, 2015 yılında gösterime giren, yönetmenliğini Caner Özyurtlu'nun yaptığı, başrollerinde Cemal Hünal, Alper Kul, Sarp Akkaya, Özge Özpirinççi ve Ezgi Eyüboğlu'nun yer aldığı komedi filmidir.

Film, İstanbul trafiğinde taksicilik yapan Fikret'in, bir sabah işe giderken ayağını merdivenlerde burması ve bu yüzden taksisine binen yolcularla yaşadığı komik olayları anlatıyor.

Konu

İstanbul'da taksicilik yapan Fikret, bir sabah işe giderken ayağını merdivenlerde burar. Bu yüzden taksisine binen yolcularla yaşadıkları komik olaylar, Fikret'in gününü bir hayli zorlaştırır.

Fikret'in taksisine binen yolcular arasında, ehliyet almaya çalışan Asuman, iki aşk arasında kalan Faruk, kızı kaçırılan Cenk, sevgilisi hafızasını kaybedince ne yapacağını şaşıran Ceyda ve söylediği minicik bir yalanın kurbanı olan Semih vardır.

Fikret, bu yolcularla yaşadıkları komik olaylarda, kendi hayatını da sorgular. Fikret, bu süreçte, aşkı, arkadaşlığı ve aileyi yeniden keşfeder.